שירותי תרגום מתחומי עיסוק

ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים:

שרותי תרגום מסמכים מהיר

שירותי תרגום מסמכים מהיר - תרגומי טקסט

לקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים לתרגם מסמכים, זקוקים לשירות תרגום מקצועי על מנת להבטיח כי המסר המסמך עובר במלואו.

ברוב המקרים נדרש תרגום מהיר כפי שרוב הלקוחות מבקשים "התרגום דרוש לאתמול". 
אמנם בתקופתנו קיימים מילונים מקוונים וכלי תרגום אוטומטים המאפשרים תרגום מסמכים מידי ואכן זהו תרגום מהיר.

במבחן המציאות אף אדם סביר לא יבצע תרגום מסמכים משפטי בכלי תרגום אוטומטי, גם אם התרגום נחשב לתרגום מהיר. נכון לתקופתנו, רק מתרגם מקצועי יכול לתרגם את הטקסט שלך כך שלא יאבד ממשמעותו.

במתן שרותי תרגום חשוב לשמור על רמה גבוהה בתרגום הטקסט, במיוחד בתרגום מסמכים משפטים.

תרגום מכונה גם אם נחשב לתרגום מהיר שניתן לתרגם בעזרתו טקסט, אינו יכול להיחשב לתרגום איכותי. אין זה סביר שיעשה שימוש מסמך רפואי או תרגום משפטי לתרגום שבוצע בתרגום מכונה. 

בין אם אתה לקוח פרטי המבקש לתרגם עמודים בודדים ובין אם אתה בעל עסק המבקש לתרגם אתר אינטרנט שלם, התרגום שיימסר לך לך צריך להיות נאמן למסמך המקורי.

מי יתרגם את המסמכים או אתר האינטרנט שלי?

ב-Text4U עומדים לרשותך צוות מתרגמים מקצועיים המבטיחים תרגום מהיר ואיכותי של כל סוגי הטקסטים. תרגום מסמכים משפטיים, תרגומים שיווקים, מכתבים, תעודות הגירה, תרגום טקסט מאנגלית לעברית, ועוד..  

ב-Text4U נוכל לתרגם עבורך תרגום מהיר ואיכותי למסמכים משפטים, תרגום מסמכים מאנגלית לעברית, במגוון שפות ותחומים.

ב-Text4U מספקים שירותי תרגום לחברות הייטק, מפעלים, חברות בורסאיות, התעשייה הקיבוצית, מלכ"רים ועמותות, אוניברסיטאות, מפעלים, משרדי עריכת דין, לקוחות פרטיים ועוד..

ב-Text4U פועל צוות מתרגמים מנוסה ואיכותי. אנו מקפידים כי המתרגמים ידברו הן את שפת המקור ובשפת היעד ישלטו שליטה מוחלטת שפת אם!

רק מתרגם המכיר את השפה התרבות ובתרגום טכני, את הטרמינולוגיה המקצועית, יוכל להבין ולתרגם ולהפיק תרגום מהיר ואיכותי. כך אתה הלקוח תקבל תרגום איכותי. 

בתרגום אנגלי-עברי, לדוגמה, על המתרגם לדעת עברית ואנגלית כשפת אם. יתרה מכך, עליו לחיות בארץ שפת היעד ולהכיר גם את השימושים היומיומיים של השפה.

תרגומים לעברית כמו בכול שפה דורשים עברית ברמה גבוה מאוד.מתרגם שלא חיי בישראל ב 20 שנה האחרונות לא יוכל לייצר תרגום לעברית ברמה גבוהה.

כלל זה נכון לכול שפה תרגום לגרמנית או תרגום להונגרית אמור להיות מתורגם ע"י מתרגם השוהה ומתגורר בארץ שפת היעד. 

תרגומים מעברית לאנגלית דורשים אף הם עברית ברמה גבוהה, אך הם דורשים היכרות מעמיקה עם השפה והתרבות האנגלית שפת היעד.- לדוגמה: הבחנה בין תרגום לאנגלית בדיאלקט אמריקאי לתרגום לאנגלית בדיאלקט בריטי, הבחנה בין שפה המנוסחת ברמה גבוהה ובין התנסחות בשפה יום יומית. 

ב-Text4U מקפידים כי מלבד מומחיות בשפות הנדרשות, המתרגמים שלנו יתמחו גם בתחום התרגום. לדוגמה, על מתרגם של מסמכים משפטיים להיות בעל השכלה אקדמאית בתחום המשפט. רק מתרגם הבקיא בתחומו מכיר באמת את השפה המקצועית הנדרשת, ויכול לתרגם את המסמך באופן הטוב ביותר.

איזה שרותי תרגום אוכל לקבל?

ב- Text4u נתרגם את המסמכים שלך במגוון תחומים, ובהם תוכל לקבל את שרותי התרגום הבאים:

תרגום אתר אינטרנט: תרגום אתרי אינטרנט לשפות שונות מאפשר חשיפה לקהלים רחבים בעלות נמוכה. בעל עסק המעוניין להגדיל את מעגל הלקוחות, יכול באמצעות אתר אינטרנט המתורגם למספר שפות להגיע ללקוחות מכול רחבי העולם ולהציע שרותים או מוצרים.

תרגום מסמכים: תרגום מסמכים דורש דיוק מרבי בפרטים, שכן לכל מסמך מטרה ספציפית וברורה. ב-Text4U תוכלו לקבל תרגום מהיר למסמכים משפטיים, תרגום מסמכים רפואיים ותרגום מסמכים עסקיים, אשר ייעשו על ידי מתרגמים מומחים.שרותי התרגום ניתנים במגוון רחב של תחומים ושפות. 

תרגום משפטי: תרגום מסמכים משפטיים דורש מומחיות מיוחדת. ב-Text4u תוכלו לקבל תרגום משפטי איכותי בלמעלה מ-40 צמדי שפות. בין שירותי התרגום ב-Text4u: תרגום תעודות והכנת מסמכים לנוטריון, תרגום כתבי תביעה והגנה, תרגום חוזים ועוד.
תרגום רפואי: על מתרגם מסמכים רפואיים להיות בקיא בתחום הרפואה ובשפה המקצועית הרלוונטית. ב-Text4U תוכלו לקבל תרגום מהיר למחקרים אקדמיים בתחום הרפואה, תרגום עלוני מידע, תרגום אתרי אינטרנט בתחום הרפואה ותרגום מסמכים רפואיים.
תרגום עסקי: בעידן בו עסקים רבים מרחיבים את תחום פעילותם אל מעבר לים, תרגום עסקי מאפשר לך לפנות למשקיעים ובעלי עניין בשפת האם שלהם. ב-Text4u תוכלו לקבל תרגום מהיר להצעות מחיר, תרגום קטלוגים, תרגום טפסים, תרגום מכרזים ועוד שרותי התרגום ניתנים מבוצעים ביעילות.
תרגום תוכנה: תרגום תוכנה ולוקליזציה מאפשר ללקוחות דוברי שפות שונות להשתמש בתוכנה שלך, ומבטיח התאמת הטקסט לארץ שפת היעד.
בנוסף לתחומים הללו, ב- Text4u תוכלו לקבל גם תרגום מהיר למכתבים פרטיים, תרגום קורות חיים, תרגום מאמרים אקדמיים, ועוד.

אולי יעניין אותך גם

תרגום אתר אינטרנט לאנגלית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום אתרי אינטרנט לאנגלית מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים לתרגם אתר אינטרנט מעברית לאנגלית או

חשיבותו של מתרגם בשפת אם

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: חשיבותו של מתרגם בשפת אם מדוע תרגום לשפת אם חשוב? בתחום התרגום נהוג ומקובל

סגירת תפריט