שירותי תרגום מתחומי עיסוק

ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים:

תרגום לטיגרית לטיגרינית תרגום לאריתראית

תרגום לתיגרית

אם דרוש לך ביצוע תרגום לטיגרינית הגעת למקום הנכון. במשרדנו ניתן לקבל שירותי תרגום לשפה הטיגרית. 

מה מתרגמים לטיגרית ב-

  • תרגום לטיגרית לחוזה עבודה מעברית לטיגרית
  • תרגום הוראות בטיחות לתיגרינית
  • תרגום הסכמי העסקה לטיגרינית

השפה הטיגרינית נקראת בשפה האנגלית  Tigrinya – כאן בישראל נוהגים להשתמש במספר שמות לשפה זו כמו אריתראית – ע"פ מיקומה הגאוגרפי של המדינה מהם מגעים דוברי טיגרינית. כמו גם טיגרית או שלעתים מבקשים תרגום לתיגרית.  

כך או כך, כולם מתכוונים לשפה טיגרית הנקראת ומשמשת את העובדים שהגיעו מאריתראה לישראל ומועסקים אצל אלפי עסקים בישראל. ברוב המקרים בעלי העסקים מקימים את דרישות החוק ומבצעים תרגום לטיגרית לתנאי והסכמי העבודה.  

קבל הצעת מחיר לתרגום לתיגרית חייג עכשיו: 077-5144055

תרגום לטיגרית נחוץ החלמנקודת הזמן בה העובד  נקלט כעובד מין המניין, ועד למועד שבו מסתימים יחסי עובד מעסיק. 

המיסמכים המתורגמים לטיגרית בדרך כלל הם תרגום הסכם תעסוקה, תרגום לטיגרית להוראות בטיחות ונהלי עבודה כמו גם סיום יחסי עובד מעביד. 

באמצעות תרגום מסמכים לטיגרית ניתן לתקשר עם העובד כמו גם, לעגן את הסיכום על העובד באמצעות מסמכים בכתב המובנים לעובד. 

במציאות הישראלית בענפי התעשייה השונים יותר ויותר מעסיקים מגיסים כוח אדם המגיע מאריתראה. העובדים מאריתראה דוברים את השפה הטיגרינית ולרוב אינם מבינים אף מילה בשפה האנגלית. מחסום השפה הטיגרית במיטבו. העובדים האריתראים  שולטים היטב רק בשפה הטיגרינית. 

כיוון שמרבית מהמעסיקים, אינם מעוניינים ללמוד באופן יסודי את השפה הטיגרינית בשלב זה, מתעורר הקושי לתקשר עם העובדים וכל מה שנותר הוא לתרגם לשפה הטיגרית את הידע והמידע הדרוש בהעסקת העובדים. גם אלה מהמעסיקים המעוניינים ללמוד את שפה התיגרית באופן פורמלי, מתקשים למצוא קורס מתאים וגם הם נאלצים להיעזר בשירותי תרגום לתיגרית

כדי לשלב את העובדים המגעים מאריתראה בשוק העבודה הישראלי מעסיקים נוהגים לתרגם את סכמי העבודה הוראות ונהלי בטיחות מעברית לטיגרית. 

תרגום לטיגרית הוראות בטיחות והסכמי עבודה מאפשר לשלב את העובדים דוברי טיגרינית בכל עסק תוך התגברות על מחסום השפה. תרגום לטיגרינית מאפשר לעובד להבין את תנאי העבודה כמו גם את כללי הבטיחות והנחיות העבודה אליהם הוא מחויב. 

קבל הצעת מחיר לתרגום לטיגרית / ארתראית חייג כבר עכשיו: 077-5144055

על פי חוקי העבודה בישראל כל  מעסיק אמור למסור לעובד שגייס, חודש מיום הגיוס, מסמך בו כלולים תנאי העבודה המשכורת שיקבל העובד שעות עבודה וכו' . לכן כדי לעמוד בדרישות החוק יש צורך לתרגם עבור העובד את תנאי העבודה בעסק התרגום מבוצע מעברית לטיגרינית / אריתראית. 

ב Text4u מתרגמים לטיגרינית הודעה מוקדמת לפיטורים, תרגום לטיגרית להסכם פשרה תרגום הסכם עבודה ועוד. התרגום מבוצע ע"י מתרגמים מקצועיים דוברי השפה הטיגרינית שפת אם. 

תרגום משפטי לטיגרית מאופיין בטרמינולוגיה האופיינית למסמכים משפטיים. כדי שהתרגום לטיגרנית יהיה איכותי ומדויק התרגום צריך להיות קרוב יותר ככל האפשר למקור בשפה העברית. 

מהרגע בו עובד מאריתראה מועסק בכל עסק בישראל חוקי עובד מעביד חלים על המעסיק והם כוללים תרגום מעברית לטיגרינית / אריתראית לתנאי עבודה נוהלי עבודה הוראות בטיחות בעבודה הנחיות כל המסמכים חשוב שיתורגמו לשפה הטיגרית. 

קבל הצעת מחיר לתרגום תיגרית – טיגרינית לעברית להסכמי עבודה חייג כבר עכשיו 077-5144055 

הערה:  אין כתוב במאמר זה להוות תחליף לייעוץ משפטי כל העושה שימוש במידע המופיע בעמוד זה  עושה זאת על על אחריותו בלבד. 

אולי יעניין אותך גם

תרגום מאנגלית לרומנית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום מסמכים מאנגלית לרומנית מה דרוש לעסק שלך להצליח ברומניה? תרגום מהיר ואיכותי למסמכים לרומנית

תרגום מעברית לערבית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום לערבית תרגום מסמכים לערבית מה חשוב לבדוק בעת הזמנת שירותי תרגום מעברית לערבית?

סגירת תפריט