שירותי תרגום מתחומי עיסוק

ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים:

תרגום מקצועי

איך תרגום איכותי יכול ליצור עבורך הזדמנויות עסקיות חדשות?

בעולם בו יש כושר יצור עודף, מיליוני אנשים מבקשים למצוא פרנסה, מכול רחבי העולם. כל עסק  מעוניין להגדיל את המכירות וליצור הזדמנויות עסקיות חדשות שיביאו להגדלת מספר הלקוחות.

כדי להניע תהליך זה יש לשקול לפנות לצרכנים ו/או ללקוחות הפוטנציאליים בשפתם ולהציג בפני הלקוחות שלך את היתרונות או התועלת שיפיקו מהשירות או  מהמוצר שלך. הדרך הטובה והיעילה ביותר לעשות זאת היא לדבר בשפתםשל הלקוחות שלך.

תרגום מקצועי ואיכותי נחשב לנקודת התחלה חשובה בתהליך השיווק. באמצעות תרגום המסמכים השיווקים, כמו  אתר האינטרנט או קטלוגים מקצועיים, לשפות נוספות תוכל לפנות באופן מידי ללקוחות החדשים שלך בשפתם.

האם המוצר או השרות שלך יכולים להועיל לאנשים ברחבי העולם?

תרגום אתר האינטרנט ,קטלוגים או מידע טכני, לשפה המדוברת ע"י הלקוחות הפוטנציאלים שלך,  מהווה פתיחת דלת והזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות.

תרגום מקצועי מאפשר לך להעביר את רעיונותיך, התועלת שיוכלו לספק המוצרים או השירות שלך, למיליוני אנשים בכל העולם. כמו כן, תרגום איכותי מאפשר לך קשר ישיר ובלתי אמצעי עם לקוחות חדשים.

פנייה ללקוחות שלך בעזרת תרגום מקצועי המתורגם לדיאלקט המדובר ע"י הלקוחות שלך, יאפשר לך להסביר ולשכנע ביתר קלות את יתרונות המוצרים או השרות שאתה מעוניין לשווק.

מהן אפשרויות התרגום הקיימות והעומדות לרשותך?

תרגום סימולטני  –  תרגום מיידי מהיר ובזמן אמת הרצאה, ישיבה או כנס. בתרגום סימולטני נמצא המתרגם בתא סגור עם אזניות ומיקרופון ומתרגם נאום הרצאה או כנס מקצועי לקהל מאזנים ברדיו בטלוויזיה או באולם עצמו.

בתרגום סימולטני קיימות שתי אפשרויות תרגום: תרגום עוקב בו המתרגם לוחש לאוזנו של הלקוח . בתרגום זה המתרגם אינו נעזר בציוד כל שהוא.

לוקליזציה של תוכנה  –  יצרן תוכנה מעוניין להפיץ תוכנה למספר רב של מדינות יעדיף לתרגם את ממשק המשתמש בתוכנה שפיתח לשפת היעד של המשתמשים הסופים. כך שמשתמש בתוכנה בשפה הגרמנית יפיק את אותם יתרונות שיש למוצר תוכנה להציע למשתמש סופי מתאילנד.

תרגום אתרי אינטרנט  –כלי שיווקי נחשב לבעל יחס עלות תועלת גבוהה ביותר.
בעזרת תרגום אתר אינטרנט  תוכל  ליצור  קשר ישיר עם הלקוחות שלך בדרך מהירה ומשכנעת המאפשרת למסור מידע מלא ומפורט על החברה שלך.

אתר אינטרנט מאפשר להעביר מידע בסרטון וידאו טקסט כתוב  או תמונות.
תרגום המידע למגוון שפות היא  דרך זולה וקלה להגיע מהר וזול לקהלים מגוונים.

אתר או קטלוג המתורגם באופן מקצועי ואיכותי בדיאלקט בו משתמשים הלקוחות שלך יביא לחשיפה המוצרים שלך לקוחות חדשים תוך הורדת  מחסום השפה.

תרגום איכותי יעביר את הרעיונות שלך בעזרת הטקסט  ויפתח בפניך הזדמנויות עסקיות חדשות בשווקים חדשים.

במסמכים טכנולוגים מופעים לרוב יחידות מדדיה שמות חלקים ציוד ומכונות בתחומים מגוונים. תרגום מ לאיטלקית בתחום טכנולוגי המבוצע בידי מתרגם בעל הבנה בתחום המסמך המתורגם הכרחי במטרה לקבל תרגום שיהיה נאמן למקור.

תרגום איטלקית – השפה רקע כללי

איטלקית  שפה מדוברת ע"י כ- 70 מיליון איטלקים, מספר דוברי השפה האיטלקית מגיע ל כ- 130 מליון איש, חלקם דוברי איטלקית כשפה שנייה.

 מסמך מתורגם יהיה בדרך כלל המפגש הראשון בין לקוח פוטנציאלי לבין השירות או המוצר שלך!

 ב  – Text4u  מתרגמים את השפות הבאות:
מיפנית או עברית לאנגלית, תרגום עברית שוודית,  תרגום לגרמנית, תרגום לרוסית

אולי יעניין אותך גם

תרגום טכני

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום טכני תרגום טכני מה חשוב לבדוק? תרגום טכני לקטלוגים ואתרי הוא למעשה חלון הראווה למוצר

תרגום מאנגלית לרומנית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום מסמכים מאנגלית לרומנית מה דרוש לעסק שלך להצליח ברומניה? תרגום מהיר ואיכותי למסמכים לרומנית

תרגום שבדית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום שבדית שרותי תרגום מסמכים לשוודית מדוע כדאי לתרגם לשפה השוודית? מה חשוב לדעת?

סגירת תפריט