שירותי תרגום מתחומי עיסוק

ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים:

תרגום לצרפתית

מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים תרגום מצרפתית לעברית?

בתרגום מסמכים מצרפתית לעברית יש צורך בראש  ובראשונה להבין את השפה הצרפתית לעומקה כדי ליצר תרגום איכותי. תרגום מצרפתית לעברית כולל הכרת בתרבות הצרפתית ביטויים וטרמינולוגיה בתחומים ספציפיים. 

מתרגם הדובר עברית שפת אם חשוב שיכיר את המנטליות הצרפתית. רק כך ניתן להבטיח שהתרגום יהיה נאמן למקור. 

בנוסף להבדל התרבותי בין השפות העברית והצרפתית קיים שוני בין וכללי הדקדוק  התחביר המקובלים בשפה הצרפתית לבין השפה העברית. על המתרגם לשפה העברית להעביר את רוח הדברים כמו גם את התרגום המילולי.

תרגום מצרפתית לעברית -מסמכים משפטיים -תרגום משפטי

תרגום מסמכים משפטיים הכוללים כתבי תביעה הגנה, הסכמים וחוזים משפטיים, תעודות השכלה נישואין, נדרש הבנה או רקע בתחום המשפטי, שכן הטרמינולוגיה בתרגום תרגום מסמכים משפטיים שונה מהשפה המדוברת. בתרגום משפטי  נעשה שימוש תדיר בביטוים המקובלים ונהוגים בתחום המשפטי.

ב- Text4u נוכל להציע לך תרגום מסמכים מעברית לצרפתית או מאנגלית לצרפתית כמו גם מצרפתית לעברית. השרות מהיר ויעיל.

תרגום אתרי אינטרנט מצרפתית לעברית

נציגים מסחרים ויבואנים המקבלים טקסט ומסמכים שיווקים בשפה הצרפתית מתרגמים את הטקסט מצרפתית לעברית תוך התאמה לשוק המקומי.  

הטקסט יכול להיות מסמכים בתחום טכני, קטלוגים למוצרים או אתרי אינטרנט.

תרגום טכני מצרפתית לעברית

תרגום טכני מצרפתית לעברית מצריך הבנה ובקיאות בתחום הטכני, שכן בתרגום טכני נעשה שימוש בטרמינולוגיה המתאימה לכול תחום. לכן קימת חשיבות שהתרגום הטכני יבוצע בידי מתרגם שיש לו כישורים וידע טכנולוגי.

טקסט טכני כולל תרגום דפי בטיחות מוצר, MSDS – Material Safety Data Sheet מצרפתית לעברית כמו גם תרגום ספר הפעלת מוצר חוברות הפעלה והסברים תאורטיים בתחום הטכני.

תרגום חשבונאי -תרגום מאזניים דוחות כספיים

ב- Text4u  נוכל להציע תרגום מסמכים פיננסים, דוחות כספיים, מצרפתית לעברית כמו גם מעברית לצרפתית, תרגום בתחום החשבונאי מבוצע ע"י מתרגמים בעלי רקע ניסיון והבנה בתחום החשבונאי. 

תרגום קורות חיים מצרפתית לעברית

תרגום קורות חיים מאפשרת לכול מועמד להציע את מועמדותו לתפקיד. כדי לאפשר קידום מקצועי, יש לעתים צורך בתרגום קורות חיים המאפשר להציג בפני מעסיק פוטנציאלי את כישורי המועמד. 

ב- Text4u יתורגמו קורות החיים שלך בידי מתרגמים מנוסים דוברי עברית שפת אם. הבקיאים בתחום התרגום.  

 

אולי יעניין אותך גם

תרגום מעברית לערבית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום לערבית תרגום מסמכים לערבית מה חשוב לבדוק בעת הזמנת שירותי תרגום מעברית לערבית?

תרגום שבדית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום שבדית שרותי תרגום מסמכים לשוודית מדוע כדאי לתרגם לשפה השוודית? מה חשוב לדעת?

תרגום ספרדית

שירותי תרגום מתחומי עיסוק ב-Text4u תוכלו לקבל שרותי תרגום בתחומים הבאים: תרגום לספרדית כיצד תרגום מאנגלית לספרדית יכול לקדם את עסקך בספרד או בדרום אמריקה?

סגירת תפריט